(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 14:54

Generic sm50

(Nr 1828754)

Marka i model:

Generic sm 50

Waga w kg:

100.00

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko złudnie. Bezbłędnie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne są 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie dwie, ponieważ mają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lizbona, Portugalia

30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny