(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-22 13:52

gęś mrożona

(Nr 2172081)
gęś mrożona

Waga w kg (łączna):

25.00

Opakowanie ładunku:

Dostosujuę opakowanie do wymagań przewożnika

Dystans: 976.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport żywności i produktów rolnych jest wyjątkowo restrykcyjną kategorią transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem produktów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się transportu pokarmu jest zobowiązany dostosowywać się do regulaminów i uzyskać odpowiednie certyfikaty. Transport żywności jest także rygorystyczny ze względu na bogactwo produktów żywnościowych – pośród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, płynne itd. Wszystkie z tych produktów wymaga innych kryteriów przechowywania (na przykład należytej temperatury). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe spotykają się z presją czasu, potrzebą zorganizowania należytego sprzętu i kryteriów przewozu a także należytym zabezpieczeniem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zamawiamy transport artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena transportu pożywienia i produktów rolnych

    Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od gabarytów, ciężaru oraz liczby sztuk przewożonych artykułów, jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz około 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 zł. Za przewóz 500 kg kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa kosztowało zleceniodawcę 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław wyniósł 350 zł. Za transport 20 palet artykułów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk wydano 2800 zł.

Adres i termin nadania

Puławy, 24-111, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Friedewald, 36289, Niemcy

Termin elastyczny