(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Go Kart (Nr 6679096)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2330.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Indiana, Portland

Od 30 paź 2020 do 20 lis 2020

Adres i termin dostawy

Kanada, Prince Edward Island, Charlottetown

Termin elastyczny


Transport gokartów

Przewóz gokartów nie jest banalny, jak może się na pierwszy rzut oka wydawać. Taki przewóz da się przeprowadzić na parę sposobów. Gokarty jest możliwe przetransportować przy użyciu przyczepki, busa albo zwykłego auta osobowego. W trakcie przewozu gokarta, należy go dobrze ochronić, aby nie uszkodził się, jak także nie zniszczył samochodu, który go transportuje.

Transportując gokarta na przyczepce, powinno się go przymocować paroma pasami mocującymi do dna tak, żeby był przymocowany oraz nie przesuwał się podczas transportu. Oprócz tego, nie zaszkodzi go także przykryć kocem tak, aby warunki na zewnątrz nie wpływały negatywnie na jego funkcjonowanie.

Gdy transportujemy gokarty ciężarówką lub autem osobowym, należy - nie licząc pasów mocujących, wykorzystać obijaki, które uchronią pojazd przewozowy i gokarta przed uszkodzeniami. Dodatkowo trzeba nie zapomnieć, aby wylać z gokarta wszelkie ciecze, takie jak paliwo czy woda. Ciecze te, podczas przewozu potrafią wydostać się z gokarta oraz pobrudzić tapicerkę. Poza tym, zapachy unoszące się z tych płynów, potrafią stać się szczególnie denerwujące dla prowadzącego pojazd w tak dużej mierze, że koncentracja jego zmniejszy się i dojdzie do stłuczki. W niektórych przypadkach potrafi nawet uniemożliwić dalszy transport gokarta.

Kiedy samodzielnie nie jesteśmy wstanie przewieźć gokarta - w szczególności kiedy posiadamy ich parę, wówczas warto to zlecić firmie transportowej. Koszt przewozu gokarta, głównie uzależniony jest od trasy jaka jest do pokonania pomiędzy załadunkiem i rozładunkiem. Przy takim problemie najodpowiedniej jest zlecić wycenę oraz transport przewoźnikowi zewnętrznemu. Najłatwiej jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz na serwisie Clicktrans, wystarczy podać trasę, przybliżony termin realizacji jak i ilość przewożonych gokartów, a w kilka chwil tysiące przewoźników ujrzy to zgłoszenie i zareaguje.