(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-12-28 12:13

Goes 520

(Nr 2245242)

Marka i model:

QUAD ATV GOES 520

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.200

Wysokość [m]:

1.600

Waga w kg (łączna):

325.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 552.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to wartościowe maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Istotnym parametrem jest solidne osłonięcie quada przed uszkodzeniem w czasie przewozu.

    Quady na ogół transportuje się przyczepą, ale można także busem lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, albowiem w trakcie przewozu można zarysować zarówno quada oraz samochód osobowy).

    Kiedy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Kupując pasy mocujące wypada pamiętać, żeby nie kończyły się otwartym hakiem, dlatego że podczas przewozu pojawiają się różnorakie wstrząsy, a taki pas może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące wykonane są z mocnego materiału, jednak w trakcie przewozu, trzeba zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne ostre elementy, gdyż mogą się zużyć i pęknąć.

    W momencie, kiedy przewozimy quad przy pomocy ciężarówki, również trzeba go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały podczas przewozu. Przy transporcie quada za pomocą innego samochodu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, gdyż w trakcie przewozu benzyna czy inne substancje mogą się wylać oraz wybrudzić samochód od środka. Takie warunki także obniżą komfort podróży samego kierowcy.

    Kiedy zlecamy transport quada przez firmę transportową, trzeba przekonać się czy posiada przystosowany sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

    Koszt transportu quada zwykle zależny jest od odległości którą ma do pokonania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę transportu quada, możemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Sotillo de la Adrada, 05420, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Agolada, 36529, Hiszpania

Termin elastyczny