(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 21:35

Grand Scenic + Citroen C4

(Nr 2000525)
Grand Scenic + Citroen C4

Marka i model:

Renault Grand Scenic, Citroen C4

Waga w kg (łączna):

2300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1018.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór za około 2 tygodnie.

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 22530
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 08:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-15

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Køge, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poraj, 42-360, Polska

Termin elastyczny