(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Grass Harrow (Nr 5675299)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 785.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Waldkappel

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, East Sussex, Uckfield

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna należycie osłonić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona często od gabarytu i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do UK cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.