(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 16:50

Grecja - paczka na palecie EURO

(Nr 2165028)
Grecja - paczka na palecie EURO

Długość [m]:

800

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

1500

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2375.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Stargard, 73-100, Polska

Od 1 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Πρέβεζα, 48100, Grecja

Od 1 sty 2018 do 15 lut 2018