(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-04-12 11:36

Grill ogrodowy (Nr 1727482)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

27

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 680.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, rzeźb. Są to zazwyczaj duże narzędzia oraz są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w zasadzie każdym typem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zwykle nie jest zapakowany w skrzyniach, z tej przyczyny warto go dobrze osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził pozostałych narzędzi umieszczonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. W momencie, kiedy planujemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przewieźć. Czym skrupulatniej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Zazwyczaj po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź jeden dzień, aby uzyskać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wyłonić ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny