(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 12:55

GROSPOL fotel biurowy FUTURA 4 S mix KOLOR krzesło

(Nr 1469982)

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

14.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 345.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 06:53

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-08 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 15:57

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sopot, 81-874, Reja , 13/15

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-131, Milczańska , 16B/9

Termin elastyczny