(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-05-31 19:22

gutbrod traktorek

(Nr 1821794)

Waga w kg:

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 372.00 km

Informacje dodatkowe:

możliwość dowozu do Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego, Bolesławca.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 57292
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 10:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-02, 15:10

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, fontann. Są to z reguły wielkie narzędzia oraz są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić zasadniczo każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest zapakowany w skrzyniach, więc opłaca się go należycie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów znajdujących się w pojeździe, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy osobiście go przetransportować, wtedy warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Żeby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką chcemy przewieźć. Czym staranniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą cenę przewozu. Cena transportu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości paczki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy poczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź dzień, aby zebrać wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas zostaje tylko wyłonić ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Wleń, Polska

Od 31 maj 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Czaplinek, Polska

5 cze 2017