(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2014-09-24 10:28

Habufa witryna z litego drewna(Lipa)

(Nr 232561)

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

160

Waga w kg:

75.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 141.60 km

Informacje dodatkowe:

ława szerokość 60 cm długość 60 cm wysokość 40 cm waga około 20kg regał wysokość 160 cm głębokość 40 cm szerokość 70 cm waga około 60 kg

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-09-2014, 09:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-09-25 do 2014-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

fv.pomoc w załadunki i rozładunku

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-09-2014, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-09-24 do 2014-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2014-09-24, 10:28

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole, 45-234 Polska, Lipowa, 3

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Polska, 44-336 Polska, Grzybowa , 65

Termin elastyczny