(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-05-31 19:40

Hak holowniczy

(Nr 1821845)
Hak holowniczy

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

0.70

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 356.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi należycie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona głównie od wielkości i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich certyfikatów jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną około 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Paisley, Wielka Brytania

1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Manchester, Wielka Brytania

2 cze 2017