(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 19:27

harley davidson

(Nr 1922281)
harley davidson

Marka i model:

harley davidson sporter883r

Waga w kg (łączna):

235.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 551.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

500 €

ID firmy: 248232
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Direct transport, without transshipment. Secured and insured. Help the driver in loading and unloading Please contact me

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek jedynie pozornie. Poprawnie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą wyłącznie 2, gdyż mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Ważne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny