(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-31 15:25

Harley Davidson

(Nr 1999841)
Harley Davidson

Marka i model:

Harley Davidson xl883r

Waga w kg (łączna):

255.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 375.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie jestem w stanie byc przy wydaniu i odbiorze

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 65890
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 74813
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1500 zł

ID firmy: 74813
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - wszakże jedynie złudnie. Właściwie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko dwie, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Blackburn, Wielka Brytania

2 wrz 2017