(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-31 15:25

Harley Davidson

(Nr 1999841)
Harley Davidson

Marka i model:

Harley Davidson xl883r

Waga w kg:

255.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 375.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie jestem w stanie byc przy wydaniu i odbiorze

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

1000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 17:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogie towary, które wydają się stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże jedynie złudnie. Należycie umocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

London, United Kingdom

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Blackburn, Wielka Brytania

2 wrz 2017