(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-04-30 22:00

Harvester Timberjack 1070d (Nr 2648564)

Harvester Timberjack 1070d

Długość [m]:

10.81

Szerokość [m]:

2.62

Wysokość [m]:

3.66

Waga w kg (łączna):

140000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1119.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu posiadasz niespakowany skuter, wtedy pojawia się trudność ze znalezieniem właściwej firmy. Portal Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ trudności. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z różnoraką gamą wozów, dlatego z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Aby dostać zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej opisać urządzenie. To pozwoli firmie transportowej przejrzeć, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki przewóz zrobić. W sytuacji, jeśli wymiary lub waga zestawu przekraczają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a podczas jazdy konieczna jest obecność pilota. Istotne jest również zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa niższa niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości prawie 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli prawie 500 złotych mniej niż zwykle kosztuje.

Adres i termin nadania

Tweede Dwarsdiep, Aa en Hunze, 9515PR, Holandia

3 maj 2018

Adres i termin dostawy

Końskie, 26-200, Polska

Termin elastyczny