(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-31 14:15

Harwester 1270D

(Nr 2338956)
Harwester 1270D

Marka i model:

Harwester 1270D

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2.90

Wysokość [m]:

3.80

Waga w kg (łączna):

20000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 433.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych nierzadko jest przewozem o dużych gabarytach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkie maszyny rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, jako że ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Europie. Komplikację przedstawiać może także nacisk osi maszyn uprawnych, jaki przerasta normy dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych zazwyczaj używa się przyczepy typu semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych posiadają stosownie przystosowanymi lawetami, jakie mogą przetransportować urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przekracza dozwolone zasady rozmiarem lub ciężarem, potrzebne jest odebranie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników rolniczych

    Koszt transportu maszyny uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Września, 62-300, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Durdy, 39-451, Polska

1 lut 2018