(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Hiszpania-Polska kartony, lodowka szafki zmywarka szafa pralka rower przeprowadzka (Nr 4904486)

Hiszpania-Polska kartony, lodowka szafki zmywarka szafa pralka rower przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Budżet zlecenia [zł]:

3400

Dystans: 2185.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Santpedor

Od 10 paź 2019 do 15 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bytom

16 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.