hobby 560uk (Nr 7206018)

hobby 560uk

Długość [m]:

6.00

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3.50

Waga w kg (łączna):

1600

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 2003.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Vijfhuizen

27 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Coimbra, Meruge

1 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Podczas przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą propozycję.