(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 14:11

holownik

(Nr 1877354)
holownik

Długość [m]:

6280

Szerokość [m]:

2200

Wysokość [m]:

2080

Waga w kg:

4300.00

Dystans: 682.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to nic trudnego. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć problem z wyborem stosownej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm z różnoraką gamą aut, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

    Żeby uzyskać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma stosowny pojazd, żeby taki przewóz dokonać. W sytuacji, jeśli gabaryty lub waga aut przekraczają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać dodatkowe certyfikaty, a podczas transportu wymagana będzie obecność pilota. Znaczące będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport pojazdu w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został spieniężony za 900 , czyli prawie 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Essen, Niemcy

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny