(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-06-28 14:11

holownik

(Nr 1877354)
holownik

Długość [m]:

6280

Szerokość [m]:

2200

Wysokość [m]:

2080

Waga w kg:

4300.00

Dystans: 682.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to nic trudnego. Gdy masz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany rower, wówczas pojawia się trudność ze znalezieniem właściwej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z różnorodną gamą samochodów, dlatego niewątpliwie znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Żeby zdobyć zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, gdy wymiary lub ciężar samochodów przekraczają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Kluczowe jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans z reguły jest niższa niż standardowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 km został wykonany za 900 PLN, czyli około 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Essen, Niemcy

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny