(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-02-27 10:11

Holzspalter (Nr 2420004)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to najczęściej wielkie elementy oraz są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić zasadniczo każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest zapakowany w paczkach, więc trzeba go należycie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych elementów znajdujących się w aucie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Gdy planujemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy którą chcemy przewieźć. Im skrupulatniej opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego przeważnie zależy od odcinka do przejechania i gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w portalu, należy odczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto poczekać chodź jeden dzień, aby uzyskać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wybrać ofertę najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Riedstadt, 64560, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Teksnes, 1591, Norwegia

Termin elastyczny