(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 09:32

honda 400 vfr

(Nr 1761636)
honda 400 vfr

Dystans: 1299.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - jednak jedynie na pozór. Bezbłędnie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, bowiem dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Keighley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Musièges, 74270, Francja

Termin elastyczny