(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 20:42

HONDA CBS 600 N

(Nr 1875413)
HONDA CBS 600 N

Dystans: 1056.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-07-2017, 00:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-16 do 2017-08-16

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często cenne ładunki, które wydają się ogólnie niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - jednak jedynie pozornie. Odpowiednio przymocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, bowiem posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Torre Pacheco, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pontevedra, Hiszpania

Termin elastyczny