(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-27 20:42

HONDA CBS 600 N

(Nr 1875413)
HONDA CBS 600 N

Dystans: 1056.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 388482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-07-2017, 00:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-16 do 2017-08-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się dość trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - jednakże tylko na pozór. Właściwie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach auta i między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Torre Pacheco, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pontevedra, Hiszpania

Termin elastyczny