(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 18:08

Honda civic

(Nr 1992401)
Honda civic

Marka i model:

Honda civic

Waga w kg:

1200.00

Dystans: 2838.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

2100 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się często, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Halmstad, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny