(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-16 14:30

Honda cr-v 2004

(Nr 2159835)
Honda cr-v 2004

Marka i model:

Honda cr-v

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 3250.00 km

Informacje dodatkowe:

Hello, I am not sure how much exactly does the Honda cr-v v from 2004 weight , but it's not more than 2000kg. I am interested to ship it from Italy to Riga, tell me from where to where would be the cheapest.

Oferty od Przewoźników (0)

1550 €

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-12-2017, 10:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-19 do 2018-01-06

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1550 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Katania, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ryga, LV-1050, Łotwa

Termin elastyczny