(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 02:24

Honda crf 450 x

(Nr 2171088)
Honda crf 450 x

Marka i model:

Honda, crf450x modelo 2005

Waga w kg (łączna):

120.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wyglądają na dość niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednakże jedynie na pozór. Prawidłowo zamocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe są 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sucre, 793, Boliwia

Termin elastyczny