(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 22:47

Honda Goldwing 1800

(Nr 2122629)

Marka i model:

Honda Goldwing 1800

Waga w kg:

415.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3224.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebuje przewieźć 3 motocykle Honda Goldwing 1800 do Lizbony , termin odbioru w Lizbonie 23.05.2018, o godzinie ok 21 wymiary jednego motocykla : DŁUGOŚĆ 2,70 m WYSOKOŚĆ 1,5 m SZEROKOŚĆ 1 m WAGA 415 kg najlepiej kontener lub plandeka

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 22:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2018-09-01

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości: (1)

Alabos
29-10-2017, 23:01
witam transport na autolawecie pod plandeka, mamy doswiadczenie w transporcie motorów, powierzone nam motory transportujemy na lawecie dzieki czemu łatwiej jest nimi wjechac i zjechac sa dodatkowo ostreczowane oraz przykryte plandeka, ubezpieczenie 200 tys euro, zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże tylko złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie dwie, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Będzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny