(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 22:47

Honda Goldwing 1800

(Nr 2122629)

Marka i model:

Honda Goldwing 1800

Waga w kg (łączna):

415.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3224.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebuje przewieźć 3 motocykle Honda Goldwing 1800 do Lizbony , termin odbioru w Lizbonie 23.05.2018, o godzinie ok 21 wymiary jednego motocykla : DŁUGOŚĆ 2,70 m WYSOKOŚĆ 1,5 m SZEROKOŚĆ 1 m WAGA 415 kg najlepiej kontener lub plandeka

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 22:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2018-09-01

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości: (1)

Joanna S. (Przewoźnik)
29-10-2017, 23:01
witam transport na autolawecie pod plandeka, mamy doswiadczenie w transporcie motorów, powierzone nam motory transportujemy na lawecie dzieki czemu łatwiej jest nimi wjechac i zjechac sa dodatkowo ostreczowane oraz przykryte plandeka, ubezpieczenie 200 tys euro, zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zwykle cenne towary, które wydają się dość niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - aczkolwiek jedynie na pozór. Odpowiednio zamocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne są cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, bowiem posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Istotne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Będzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny