(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-12 18:38

honda nsr

(Nr 2087127)

Marka i model:

Honda Nsr

Waga w kg:

144.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1282.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przewiesc motor do polski nie zalezy mi na terminie . Jesli sie dogadamy mam jescze dwa samochody z niemiec .z gory dziekuje za oferty

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:56

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-10-2017, 15:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

licencja + ubezpieczenie

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-10-2017, 15:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

licencja + ubezpieczenie

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na całkiem nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże jedynie pozornie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie 2, bowiem posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Benken ZH, Szwajcaria

Od 28 paź 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tarnów, Polska

Od 28 paź 2017 do 30 lis 2017