(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 21:04

honda rebel 250 cmx

(Nr 1992833)

Marka i model:

Honda rebel cmx 250

Waga w kg:

140.00

Budżet zlecenia [€]:

50

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1036.00 km

Informacje dodatkowe:

La podria dejar en Lleida o Barcelona.

Oferty od Przewoźników (0)

220 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 01:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-11, 20:28

Opis oferty:

Hola,hoy puedo descargar la motocicleta por 220 euros, si se Le acerca a mi el precio de la descarga es posible desde las 8.00 hasta las 20.00! Saludos !

Cena (zawiera VAT): 220 €

Wiadomości:

249 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 23:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 249 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na dość ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednakże tylko na pozór. Dobrze przymocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, bowiem dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, 75000;75001;750, Francja

Termin elastyczny