(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 21:44

Honda Sevilla Pontevedra

(Nr 1466992)
Honda Sevilla Pontevedra

Marka i model:

Honda Deauville 700

Waga w kg:

257.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 745.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

360 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 22:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-04, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 360 €

Wiadomości:

400 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 07:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-21 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-03, 12:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - niemniej jednak jedynie na pozór. Bezbłędnie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne są cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, gdyż mają one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Spain, Sevilla

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Spain, Pontevedra

Termin elastyczny