(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-02 00:21

Honda Swing 125

(Nr 1824090)
Honda Swing 125

Marka i model:

Honda swing 125

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 624.00 km

Informacje dodatkowe:

Recogida mas o menos días 6-7-8 junio, llegada a Madrid 8 o 9

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się dość nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże jedynie na pozór. Dobrze umocowany pojazd na pewno przetrwa transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą zaledwie 2, bowiem mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny