(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-02 00:21

Honda Swing 125

(Nr 1824090)
Honda Swing 125

Marka i model:

Honda swing 125

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 624.00 km

Informacje dodatkowe:

Recogida mas o menos días 6-7-8 junio, llegada a Madrid 8 o 9

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - chociaż tylko złudnie. Dobrze przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny