(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 17:01

House contents

(Nr 2638812)
House contents

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1168.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Cambridge, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

10A, Berlin, Niemcy

Termin elastyczny