(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 11:46

Household

(Nr 2649636)
Household

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2892.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 €

ID firmy: 25728
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-21

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello on ofert luton box van insurnace on my ofert when you want to transport Regards Kamil

Cena (zawiera VAT): 5000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moskwa, Rosja

Termin elastyczny