(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Household goods only - no furniture (Nr 4577145)

Household goods only - no furniture

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 1634.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 wrz 2019 do 2 paź 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, London Colney

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.