(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-10-06 11:28

Hyosung 125 chopper Rok

(Nr 1207652)

Marka i model:

hyosung

Waga w kg:

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 448.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-10-2016, 16:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-15 do 2016-10-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

740 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-10-2016, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-14 do 2016-10-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-12, 23:59

Opis oferty:

Transport samochodem dostawczym,na wyposażeniu auta pasy transportowe,najazd, stojak(uchwyt)do transportu motocykli.Zapraszam do zapoznania się z opiniami na moim profilu.

Cena (zawiera VAT): 740 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na dość ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże tylko na pozór. Odpowiednio zamocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Głuchołazy, Prusa , 6

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock, 09-400

Termin elastyczny