(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 11:17

Hyundai i40

(Nr 1919411)
Hyundai i40

Marka i model:

Hyundai i40

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 2234.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Belfast, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kalisz, Polska

Termin elastyczny