(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 13:03

Hyundai Santa Fe (Nr 2755212)

Marka i model:

Hyundai Santa Feññ

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 512.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

El Fresno, 05197, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Játiva, 46800, Hiszpania

Termin elastyczny