(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

I package containing boardgames to Iran (Nr 5293050)

I package containing boardgames to Iran

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

11

Liczba sztuk:

1

Dystans: 4922.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 21 paź 2019 do 23 paź 2019

Adres i termin dostawy

Iran, Isfahan, Semirom

Od 31 paź 2019 do 30 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).