(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 10:48

infiniti ex35 (Nr 2748972)

infiniti ex35

Marka i model:

infiniti ex35

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 737.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 25 maj 2018 do 30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Świebodzice, Polska

Od 25 maj 2018 do 30 maj 2018