(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Inteligentny kosz na śmieci (Nr 5061254)

Inteligentny kosz na śmieci

Długość [m]:

0.64

Szerokość [m]:

1.22

Wysokość [m]:

1.27

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1488.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Dąbrowa

Od 3 lis 2019 do 9 lis 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Emilia-Romagna, Villa Verucchio

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, rys jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest zależna przede wszystkim od wielkości jak i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich koncesji jak również profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.