(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

domek holenderski (Nr 5793823)

domek holenderski

Długość [m]:

6.3

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 120.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Rąbień Ab

9 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W trakcie przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je solidnie przymocować, żeby podczas transportu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam ofertę.