(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-20 08:13

iveco

(Nr 2166018)
iveco

Marka i model:

Do zaladownia iveco, potrzebne najazdy, auto od osoby prywatnej. nr. kontaktowy 791 759 031

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1985.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Telford, TF3 4HX, Wielka Brytania

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Siedlce, Polska

22 lis 2017