Izoterma (Nr 8047007)

Izoterma
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Izoterma
380 x 215 x 200 cm
500 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
500 kg
Dystans
379 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Nowogrodziec

Od 30 wrz 2021 do 30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mzurów

Od 30 wrz 2021 do 31 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien prawidłowo zabezpieczyć maszynę, aby uniknąć zniszczeń, rys jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od wielkości jak i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych zaświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.