(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-06-28 10:17

jacht

(Nr 1876502)
jacht

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 518.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport z Wrocławia nad Solinę, jachtu o wymiarach 10mx2,99mx 3m na mojej przyczepie DMC, waga z przyczepią do 3,5 tony

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Gdy potrzebujemy zdobyć najlepszą wycenę za transport jachtu, należy podać gabaryty oraz ciężar łodzi. Takie parametry można dostać od wytwórcy – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu wymierza się od krańca dziobu do środka rufy, za to wysokość liczy się od dna do najwyższej stałej części żaglówki, za to szerokość wymierza się w najszerszym miejscu łodzi. Zorientowanie się w wymiarach jachtu pomoże przewoźnikom dobrać odpowiednią przyczepę i spełnić obowiązujące wymogi nakładane przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, kiedy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że zobowiązuje się on dysponować urządzeniem viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z antenami umieszczonymi na bramownicach. Ciężar jachtu wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o aktualnym ciężarze jachtu jest bardzo ważna dla firmy transportowej. Żaglówka powinna być ważona w takim samym stanie, w którym jest odbywał się jej transport (czyli np. z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Przed transportem łodzi żaglowej, należy wyciągnąć jak najwięcej rzeczy i pozostawić tylko te, którekonieczne na łajbie. Wszystkie przedmioty, które zostały zostawione na jachcie powinny być osłonięte i przymocowane. Żagle żaglówki powinny zostać usunięte z masztu i zabezpieczone, przyrządy elektroniczne wyłączone, a kable i przewody zabezpieczone.


Koszt transportu łodzi żaglowej
    Ceny transportu łodzi żaglowej zależnena ogół od wielkości i ciężaru jachtu, a także od odcinka pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. Koszty transportu niedużych żaglówek zaczynają się od 1,2 zł/km. Za przewóz większych jachtów wyda się 2,5-3 zł za kilometr. Na przykład, za transport łodzi żaglowej z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 . Przy transporcie łodzi żaglowej na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Solina, Polska

Termin elastyczny