(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2018-01-26 18:52

jacht zaglowy

(Nr 2324324)

Długość [m]:

7.8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

4300.00

Budżet zlecenia [zł]:

2900

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1151.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 5500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtów

Transportowanie jachtu

Żeby zdobyć najlepszą wycenę za transport łodzi żaglowej, trzeba podać gabaryty oraz ciężar łodzi. Takie dane można uzyskać od producenta – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu mierzy się zaczynając od końca dziobu do środkowej części rufy, za to wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, za to szerokość mierzy się w najszerszym miejscu jachtu. Znajomość wymiarów jachtu pomoże firmom transportowym dopasować odpowiednią naczepę i spełnić formalne wymogi narzucone przepisami drogowymi.

W przypadku, gdy zestaw przekroczy 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że powinien on dysponować urządzeniem viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z odbiornikami rozmieszczonymi na bramownicach. Ciężar łodzi żaglowej wraz z przewożącym go samochodem przypuszczalnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o dokładnym ciężarze jachtu jest istotna dla przewoźnika. Żaglówka powinna być ważona w takim samym stanie, w którym jest transportowana (czyli np. z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport jachtu, wypadałoby wyjąć jak najwięcej rzeczy i zostawić tylko te, które są niezbędne na łajbie. Wszystkie rzeczy, które pozostały na żaglówce powinny być osłonięte i przymocowane. Żagle łodzi żaglowej powinny zostać zdjęte i zabezpieczone, urządzenia elektroniczne wyłączone, a kable i przewody zabezpieczone.

Koszt transportu żaglówki
Koszty przewozu żaglówki związane są głównie od wielkości i wagi łodzi żaglowej, a także od odcinka między załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty transportu niedużych łodzi żaglowych zaczynają się od 1,2 zł/km. Za transport dużych jachtów wyda się 2,5-3 zł/km. Np., za przewóz żaglówki z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 zł. Za transport łodzi żaglowej na odcinku Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 zł.

Adres i termin nadania

Głogów, Polska

2 lip 2018

Adres i termin dostawy

Rijeka, Chorwacja

Termin elastyczny