(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-09-07 11:10

Jacht Zaglowy -Classic

(Nr 2014391)

Długość [m]:

8,5

Szerokość [m]:

2,85

Wysokość [m]:

2,30

Waga w kg:

4700.00

Dystans: 578.00 km

Informacje dodatkowe:

Jacht należy załadować w Kappeln w dniu 02.Października w godz. 8.00-10.00. .Dostarczyć do Kamienia Pomorskiego w dniu 03.Października godz 08.00- 10.00.

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-02 do 2017-10-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Termin 2 października jest wolny - do zabukowania - na chwilę obecną. Specjalistyczna przyczepa-podstawa pod łódź.

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Kiedy chcemy zdobyć dokładną wycenę za przewóz łodzi żaglowej, trzeba podać wymiary oraz ciężar łodzi. Takie dane można zdobyć od wytwórcy – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki mierzy się zaczynając od krańca dziobu, aż do środkowej części rufy, natomiast wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, a szerokość mierzy się w najszerszym miejscu łodzi. Wiedza o wymiarach żaglówki ułatwi firmom transportowym dobrać właściwą naczepę i spełnić obowiązujące zalecenia nakładane przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, kiedy zestaw będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z antenami usytuowanymi na bramownicach. Ciężar łodzi żaglowej wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o aktualnej wadze jachtu jest niezbędna dla firmy transportowej. Łódź żaglowa powinna być ważona w takim samym stanie, w którym jest odbywał się jej transport (czyli np. z wyposażeniem, z bagażem). Przed transportem łodzi żaglowej, wypadałoby wyjąć wszystkie niepotrzebne rzeczy i zostawić wyłącznie te, którekonieczne na pokładzie. Wszelkie elementy, jakie zostały zostawione na jachcie powinny być ochronione i unieruchomione. Żagle żaglówki powinny być usunięte z masztu i zwinięte, urządzenia elektryczne wyłączone, a kable i przewody osłonięte.


Cena przewozu żaglówki
    Koszty przewozu żaglówki zależnezazwyczaj od wielkości i ciężaru żaglówki, jak również od odcinka pomiędzy załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty przewozu małych łodzi żaglowych rozpoczynają się zwykle od 1,2 zł za kilometr. Za przewóz dużych jachtów zapłaci się 2,5-3 zł za kilometr. Na przykład, za transport żaglówki z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 . Za przewóz jachtu na odcinku uiszczono kwotę 2690 .

Adres i termin nadania

Kappeln, Niemcy

2 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kamień Pomorski, Polska

3 paź 2017