(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-09-07 11:10

Jacht Zaglowy -Classic

(Nr 2014391)

Długość [m]:

8,5

Szerokość [m]:

2,85

Wysokość [m]:

2,30

Waga w kg (łączna):

4700.00

Dystans: 578.00 km

Informacje dodatkowe:

Jacht należy załadować w Kappeln w dniu 02.Października w godz. 8.00-10.00. .Dostarczyć do Kamienia Pomorskiego w dniu 03.Października godz 08.00- 10.00.

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 56411
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-02 do 2017-10-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Termin 2 października jest wolny - do zabukowania - na chwilę obecną. Specjalistyczna przyczepa-podstawa pod łódź.

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Aby uzyskać najlepszą wycenę za przewóz łodzi żaglowej, trzeba podać gabaryty i ciężar łodzi. Takie dane można dostać od producenta – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki wymierza się zaczynając od końca dziobu, aż do środka rufy, zaś wysokość wymierza się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, za to szerokość liczy się w najszerszym miejscu żaglówki. Wiedza o wymiarach jachtu pomoże przewoźnikom dopasować odpowiednią przyczepę i spełnić obowiązujące zalecenia nakładane przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, jeśli zestaw będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że powinien on dysponować urządzeniem viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z odbiornikami ulokowanymi na bramownicach. Waga żaglówki wraz z przewożącym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o dokładnym ciężarze żaglówki jest niezbędna dla przewoźnika. Łódź żaglowa powinna być ważona w takim samym stanie, w którym będzie odbywał się jej transport (czyli np. z umeblowaniem, z bagażem). Przed transportem jachtu, warto zabrać jak najwięcej ekwipunku i zostawić wyłącznie te, które są niezbędne na łodzi. Wszystkie elementy, które zostały zostawione na żaglówce powinny być zabezpieczone i unieruchomione. Żagle żaglówki powinny zostać zdjęte i zabezpieczone, przyrządy elektryczne odłączone, a kable i przewody zabezpieczone.

Koszt przewozu jachtu
    Koszty przewozu żaglówki związane są na ogół od rozmiarów i wagi łodzi żaglowej, a także od odcinka między załadunkiem, a rozładunkiem. Koszty transportu niewielkich żaglówek rozpoczynają się od 1,2 zł/km. Za transport większych łodzi żaglowych zapłaci się 2,5-3 zł/km. Np., za przewóz jachtu z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 zł. Za transport jachtu na trasie uiszczono kwotę 2690 zł.

Adres i termin nadania

Kappeln, Niemcy

2 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kamień Pomorski, Polska

3 paź 2017