(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-05-31 15:57

Jacht żaglowy - kilowy

(Nr 1821365)

Długość [m]:

7,5

Szerokość [m]:

7,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

ID firmy: 6282
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-06-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2017-06-21, 09:00

Opis oferty:

Profesjonalna przyczepa podlodziowa. Jutro wyjezdam z szwecji .Jeśli aktualne to mogę jutro podjechac

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

6500 zł

ID firmy: 6282
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

profesjonlna przyczepa podłodziowa do jachtów kilowych

Cena (zawiera VAT): 6500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Żeby uzyskać najlepszą wycenę za transport jachtu, należy podać wymiary oraz ciężar łodzi. Takie dane można otrzymać od wytwórcy – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość żaglówki mierzy się od krańca dziobu, aż do środkowej części rufy, natomiast wysokość mierzy się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, a szerokość liczy się w najszerszym miejscu łodzi żaglowej. Zorientowanie się w wymiarach jachtu ułatwi przewoźnikom dopasować właściwą naczepę oraz spełnić formalne zalecenia nakładane przez przepisy drogowe.

    W przypadku, jeśli zestaw przekroczy 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że zobowiązuje się on dysponować urządzeniem viaBox, które komunikuje się z antenami umieszczonymi na bramownicach. Ciężar żaglówki wraz z przewożącym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o dokładnej wadze łodzi żaglowej jest potrzebna dla firmy transportowej. Łódź powinna być ważona w takim samym stanie, w którym będzie transportowana (czyli np. z umeblowaniem, z bagażem). Przed transportem jachtu, warto wyciągnąć jak najwięcej ekwipunku i pozostawić wyłącznie te, jakie są konieczne na łodzi. Wszystkie elementy, jakie zostały zostawione na żaglówce powinny być osłonięte i unieruchomione. Żagle łodzi żaglowej powinny być usunięte z masztu i zabezpieczone, urządzenia elektroniczne wyłączone, a kable i przewody osłonięte.

Cena transportu jachtu
    Koszty transportu żaglówki związane są zazwyczaj od rozmiarów i wagi łodzi żaglowej, jak również od długości trasy pomiędzy załadunkiem, a wyładunkiem. Ceny przewozu niewielkich jachtów rozpoczynają się od 1,2 zł/km. Za przewóz większych jachtów zapłaci się 2,5-3 zł za kilometr. Przykładowo, za przewóz łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 złotych. Za transport żaglówki na trasie uiszczono kwotę 2690 zł.

Adres i termin nadania

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny