(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-05-31 15:57

Jacht żaglowy - kilowy

(Nr 1821365)

Długość [m]:

7,5

Szerokość [m]:

7,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-06-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-21

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2017-06-21, 09:00

Opis oferty:

Profesjonalna przyczepa podlodziowa. Jutro wyjezdam z szwecji .Jeśli aktualne to mogę jutro podjechac

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

6500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

profesjonlna przyczepa podłodziowa do jachtów kilowych

Cena (zawiera VAT): 6500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Gdy potrzebujemy zdobyć najlepszą wycenę za przewóz jachtu, trzeba podać gabaryty oraz ciężar łodzi. Takie parametry można dostać od producenta – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu mierzy się od końca dziobu, aż do środka rufy, zaś wysokość bierze się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, a szerokość mierzy się w najszerszym miejscu żaglówki. Wiedza o wymiarach łodzi żaglowej ułatwi firmom transportowym dobrać odpowiednią przyczepę oraz spełnić obowiązujące wymogi narzucone przez przepisy drogowe.

    W sytuacji, jeżeli całkowity ciężar przekroczy 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, oznacza to, że powinien on dysponować urządzeniem viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z antenami usytuowanymi na bramownicach. Waga żaglówki wraz z przewożącym go samochodem przypuszczalnie przekroczy 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o aktualnym ciężarze łodzi żaglowej jest istotna dla przewoźnika. Żaglówka powinna być ważona w identycznym stanie, w jakim będzie odbywał się jej transport (czyli np. z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport żaglówki, warto zabrać jak najwięcej rzeczy i zostawić tylko te, któreniezbędne na łajbie. Wszelkie rzeczy, które pozostały na żaglówce powinny być ochronione i unieruchomione. Żagle łodzi żaglowej powinny być zdjęte i zwinięte, przyrządy elektroniczne wyłączone, a kable i przewody zabezpieczone.


Koszt transportu żaglówki
    Ceny transportu łodzi żaglowej uzależnionena ogół od rozmiarów i wagi żaglówki, a także od długości trasy pomiędzy załadunkiem, a wyładunkiem. Ceny przewozu małych łodzi żaglowych zaczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za przewóz większych jachtów wyda się 2,5-3 zł/km. Przykładowo, za transport łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 . Przy przewozie jachtu na trasie uiszczono kwotę 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny