(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 19:33

Jaguar xjs v12

(Nr 2648028)

Marka i model:

Jaguar XJS v 12

Waga w kg (łączna):

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1655.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Hasselt, 3500;3501;3510;, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, 07012, Hiszpania

Termin elastyczny