(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-11-21 09:13

Jamnikowaty Marcelek i nieduzy Gacus szukaja kierowcy

(Nr 2168811)

Waga w kg (łączna):

10.00

Budżet zlecenia [zł]:

840

Dystans: 1062.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlece transport dwoch niewielkich pieskow: Marcelka i Gacusia. Gacus jest do obioru ze schroniska w Radomiu i do dostarczenia do Niemiec Rheinfelden Baden (79618) a Marcelek do odbioru do umowienia, gdzies na trasie na Krakow (S7/E77) np. Michalowice, a do dostarczenia do okolic Monachium w Niemczech. Oba pieski beda podrozowac z europejskim paszportem, ks. zdrowia, szcezpieniami, chipem i umowa adopcyjna. Kazda rodzina po dostarczeniu pieska pod wskazany adres zaplaci kierowcy gotowka do reki 100 Euro. Pieski sa na zdjeciach :)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być zatem schorowane ani okaleczone. W przypadku, gdy planujemy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeśli posiadamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

8 gru 2017

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny