(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-01 11:33

Jeden

(Nr 2249382)
Jeden

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2141.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć taki karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, małych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny