(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

jeden pokój (Nr 4391185)

jeden pokój

Waga w kg (łączna):

300

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: 295.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 14 cze 2019 do 16 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 14 cze 2019 do 16 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.